четверг, 19 июня 2014 г.

Телеканал "Рада" или 12 миллионов гривен

Я конечно дико извиняюсь, но нашей стране действительно нужен целый парламентский канал за 12 миллионов грн. в год для освещения деятельности Верховной Рады Украины? 

Парламентские журналисты с других каналов не справляются с работой? 

Могу предложить более дешевый вариант - веб-камеры в зале заседаний Рады и в комитетах. Камеры можно взять в ЦВК с выборов 2012 года. Шановний Климе Сергійовичу !

Розглянувши за дорученням Апарату Верховної Ради України Ваш інформаційний запит від 17.06.2014року щодо витрачання коштів телеканалом «Рада», повідомляємо таке.

Дирекція телерадіопрограм Управління справами Верховної Ради України 2013 році фінансувалася за бюджетною програмою 0111090 «Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети «Голос України» і журналу «Віче». Фактичне використання бюджетних коштів за рік склало 12 029 тис.грн.

У 2014 році Дирекцію телерадіопрограм перетворено у державне підприємство “Парламентський телеканал “Рада”. У зв’язку зі зміною організаційно-правовової форми телеканал «Рада» з державного бюджету за зазначеною вище бюджетною програмою отримує відшкодування витрат, пов’язаних з висвітленням роботи Верховної Ради України та народних депутатів, інших органів державної влади на органів місцевого самоврядування. На 2014 рік орієнтовний розмір відшкодування таких витрат передбачено в сумі 11 638 тис.грн.

Станом на 01.06.2014р. середня кількість працівників – 74 особи
Річний фонд заробітної плати згідно з штатним розписом складає 3371,6 тис.грн. 
Річна вартість оренди приміщення – 1,20 грн. (за розцінками для державних телерадіоорганізацій).

ДИРЕКТОР В.А. КЛИМЧУК

Комментариев нет:

Отправить комментарий