суббота, 26 января 2019 г.

Зеленьский - винахідник

Кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський задекларував, що є власником трьох патентів на винахід та трьох патентів на корисну модель. 

Авторами патентів та корисних моделей зазначені: Зеленський Володимир Олександрович; Армашов Тимофій Володимирович; Зінченко Олексій Євгенович; Ковальчук Дмитро Сергійович; Шевченко Олег Анатолійович.

Патенти охороняють технологію створення тривимірної анімації, яка ймовірно була розроблена під час створення 3D-мультсеріалу «Казкова Русь».  


Патент України № 110088 від 10.11.2015 
(єдиний винахідник та власник Зеленський Володимир Олександрович)
Система та спосіб захоплення руху і спосіб виробництва анімаційного контенту з їх використанням.

Реферат
"Винахід належить до створення тривимірної анімації (3D-анімації). Запропонована система для захоплення руху при виробництві анімаційного контенту включає обшир для зйомки руху, камери зйомки руху, систему обробки даних, принаймні один 3D-сенсор, встановлений в штативі головного убору актора перед його обличчям для сканування рухів обличчя, пристрій захоплення звука і носій з записаним цифровим відеорядом сценарію. При цьому система обробки даних додатково містить блок обробки відеоряду і блок аудіо, зв'язані з блоком обробки зображень для обличчя анімаційних персонажів. Також запропонований спосіб виробництва анімаційного контенту, що здійснюється за допомогою зазначеної системи, включає, в тому числі, формування даних сканування рухів обличчя, формування набору метаданих цифрового відеоряду та формування набору метаданих аудіоряду, які використовують для формування структури даних обличчя, а на етапі анімації здійснення перепризначення цифрового подання комбінацій руху обличчя на цільовий об'єкт виконують в автоматичному режимі. Винахід дозволяє підвищити точність захоплення рухів обличчя актора і точність записування рухів обличчя для анімаційного персонажу, підвищити якість створеного анімаційного контенту і продуктивність його виробництва".
Патент України № 112609 від 26.09.2016
Спосіб перепризначення набору захоплених даних сканування (варіанти), комп'ютерна система для його здійснення та зчитуваний комп'ютером носій даних

Реферат
"Винахід належить до способів створення тривимірних анімаційних фільмів, шляхом перепризначення наборів даних, асоційованих із множиною положень лицьових м'язів, отриманих з пристроїв тривимірного сканування на тривимірні анімаційні зображення у короткий строк з використанням комп'ютерних систем і технологій створення і обробки 2D- и 3D зображень з використанням технологій комп'ютерної графіки (computer-generated imagery). Спосіб перепризначення набору захоплених даних сканування, полягає у тому, що за допомогою субмодуля перепризначення даних здійснюють перепризначення набору даних сканування, на кінцеву тривимірну модель в повністю автоматичному режимі за допомогою керуючого субмодуля. Технічний результат полягає у збільшенні точності і швидкості візуалізації тривимірних сцен, повній автоматизації всього процесу за рахунок використання спеціальних субмодулів комп'ютерної системи, а також в економії використовуваних ресурсів".


Патент України № 112610 від 26.09.2016
Спосіб створення тривимірних анімаційних фільмів, комп'ютерна система для його здійснення та зчитуваний комп'ютером носій даних

Реферат
"Винахід належить до способів створення тривимірних анімаційних фільмів, шляхом перетворення попередньо отриманих на пристроях аудіо-відеозапису відеозображень в тривимірні анімаційні зображення у короткий строк з використанням комп'ютерних систем і технологій створення і обробки 2D- и 3D зображень з використанням технологій комп'ютерної графіки (computer-generated imagery). Спосіб створення тривимірних анімаційних фільмів полягає у тому, що попередньо отримують оригінальний аудіо-відеоряд, з якого виділяють оригінально фонограму, на основі якої, шляхом часових вимірювань встановлюють таймінг, відповідно до якого генерують тривимірні анімаційні моделі, здійснюють захоплення руху та зведення аудіо даних з відеоданими. Технічний результат полягає у збільшенні точності і швидкості візуалізації тривимірних сцен, повній автоматизації всього процесу створення тривимірних анімаційних фільмів за рахунок використання комп'ютерної системи, здійснення точних часових вимірювань, а також в економії використовуваних ресурсів".


Патент на корисну модель № 100594 від 27.07.2015
Спосіб перепризначення набору захоплених даних сканування

Реферат
"Спосіб перепризначення набору захоплених даних сканування, що асоційовано із множиною положень лицьових м'язів щонайменше одного об'єкта сканування на керуючий субмодуль, асоційований із щонайменше одним попередньо згенерованим тривимірним кінцевим об'єктом моделювання за допомогою скриптового субмодуля комп'ютерної системи. За допомогою щонайменше одного пристрою тривимірного сканування, зв'язаного із щонайменше однією комп'ютерною системою, в режимі реального часу здійснюють захоплення набору даних сканування, асоційованого із множиною положень лицьових м'язів щонайменше одного об'єкта сканування".


Патент на корисну модель № 100595 від 27.07.2015
Спосіб перепризначення набору захоплених даних сканування

Реферат: 
"Спосіб перепризначення набору захоплених даних сканування полягає у тому, що за допомогою субмодуля перепризначення даних здійснюють перепризначення набору даних сканування на кінцеву тривимірну модель в повністю автоматичному режимі за допомогою керуючого субмодуля".

Патент на корисну модель № 100596 від 27.07.2015
Спосіб створення тривимірних анімаційних фільмів

Реферат: 
"Спосіб створення тривимірних анімаційних фільмів полягає у тому, що попередньо отримують оригінальний аудіовідеоряд, з якого виділяють оригінальну фонограму, на основі якої шляхом часових вимірювань встановлюють таймінг, відповідно до якого генерують тривимірні анімаційні моделі, здійснюють захоплення руху та зведення аудіоданих з відеоданими". 


Комментариев нет:

Отправка комментария