Гугл

пятница, 14 августа 2020 г.

Як правильно роздрукувати відомості з ЄДР

Щоб коректно роздрукувати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search, а також будь-яку текстову інформації з мережі Інтернет, необхідно виділити текст для друку, а не друкувати усі веб-сторінки.  

1. Лівою кнопкою миші починаємо виділяти текст зі слова "Детальна..." і до кінця відомостей про особу.2. Натискаємо на праву кнопку мишки і вибираємо "Друк".


3. Вбираємо розкладку "Альбомна", оскільки в іншій розкладці текст буде друкуватися некоректно  (це особливість цього ресурсу) і далі натискаємо "Друк". 


4. Можна зберегти текст в форматі .pdf . Вибираємо: Принтер/Зберегти як PDF/Зберегти.  


Текст буде мати охайний і зрозумілий вигляд. Внизу сторінки буде вказано джерело інформації: https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search/person-result


P.S.

Запитання до розробника ЄДР Державне підприємство "Національні інформаційні системи": 

"Вітаю, прошу додати до системи "Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (Безкоштовний запит) - функцію "Друк". Також хочу відзначити, що візуально стало гірше ніж було. Не можна покращити зовнішній вигляд?".

Відповідь: 

"Доброго дня!

Безкоштовний запит нормативно передбачений для перегляду інформації, його друк не можливий, для отримання документу з реєстру Ви можете сформувати платний Витяг.

З повагою,

ДП "НАІС""


Комментариев нет:

Отправка комментария