Гугл

пятница, 26 сентября 2014 г.

Тактичні рятувальні стропи

ТАКТИЧНІ РЯТУВАЛЬНІ СТРОПИ 

Це поліпшений варіант (ширина стрічки 5 см) американських Combat Rescue Sling. За підтримки небайдужих людей (видавництво "Еволюшен Медіа") та Громадської правозахисної організації «Вільний Рух» іх почали виробляти в Києві. Матеріал: поліестр. Довжина рятувальної стропи: 3 м. Вага: 355 грам. Не для продажу. Перед застосуванням обов'язково необхідно знайомитися із тренувальним відео, яке розміщено за веб-адресою: www.youtube.com/watch?v=pK444MiW6_I 

Вартість аналогічних рятувальних строп в США від 35 до 70 доларів США. Такі стропи використовують пожежники, рятувальники, поліція і військові. ГПО «Вільний Рух» не займається продажем рятувальних строп, вона лише збирає кошти на їх виробництво (одна стропа - внесок 100 грн. Рахунок в ПриватБанку: 5457-0822-3614-04**). З питань отримання рятувальних строп звертайтесь до Клима Братківсього (www.facebook.com/klimetin).

Додатковий матеріал про стропу - www.ex.ua/83107892

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Джерело: www.sling-link.com


Джерело: www.amazon.com


Відповіді на деякі запитання:
1. Чому використовується полієстр? - На жаль іншого міцного матеріалу на ринку Києва нами не було виявлено. Звертаємо увагу, що для стропи потрібно використати три кольори. Не завжди можна знайти у продавця однакову стрічку трьох різних кольорів.
2. Чому ширина стрічки 5 см, а не 3 см, як в американських? - Нами було виготовлена копія американських строп, однак за рекомендаціями рятувальників було вирішено збільшити ширину стропи до 5 см.
3. Чому яскраві кольори стропи? - На жаль ми виходимо з того матеріалу, який знайшли. На ринку Києва не так багато строп, які б мали не яскравий колір, бо вони, як правило, призначенні для використання їх на будівництві чи для переміщенні вантажів.

Звіт: станом на 05.11.2014 отримано - 1920 грн.Постійна веб-адреса публікації: http://klim-ua.blogspot.com/2014/09/stropa.html

Див.:

 1. Медична допомога в умовах бойових дій (.PDF)  
 2. Навчальні матеріали з тактичної медицини


4 комментария:

 1. А чего же полиэстр для вояк? Он же сгорает синим пламенем от первой же искры...

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Проблема с материалом, есть только такая крепкая лента.

   Удалить
 2. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить
 3. І нащо було банити за те, що я вказав на вашу неправильну оцінку бороди у солдатів?
  При тому, що це відображено у масовій культурі.
  "Американський Снайпер" Клінта Іствуда.

  http://media.kino-govno.com/images/americansniper/americansniper_1.jpg
  http://media.kino-govno.com/images/americansniper/americansniper_2.jpg

  ОтветитьУдалить